Батьківський записничок

Шановні батьки!

Виховання дітей належить до найдавніших проблем, що їх розв’язати і вирішити прагнуло людство впродовж багатьох історичних періодів. У глибоку давнину виховання вважали чи не із найважчих занять, мистецтвом із мистецтв.

«Як сонце і місяць освітлюють землю, так батько з матір’ю повинні освітлювати добрим прикладом свого життя дітей», – писав свого часу видатний педагог С. Полоцький.

Власне, родинне оточення, вихователі мають навчити дитину бачити, розуміти і цінувати прекрасне у різних видах мистецтва, у природі, у взаєминах між людьми та трудовій діяльності.

Батьківський записничок… Саме на цій сторінці Ви зможете знайти цікаві форми співпраці з родиною у різних напрямках розвитку дитини, у тому числі і щодо організації спільних дозвіль і розваг, короткі поради, консультації, рекомендації, матеріали для батьківських роздумів з різних проблем виховання дитини дошкільного віку. Тож нехай матеріали сторінки допоможуть Вам вирощувати ніжного тендітного паростка – дитини, плекати її душу і тіло.

Літній відпочинок дітей

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування