Українські батьки можуть скористатись порадником «Подбайте про безпеку дітей». Порадник підготовлено в межах проекту ЮНІСЕФ «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні», який реалізує ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Українського інституту розвитку освіти.

Посібник містить рекомендації та поради, як уберегти дитину від небезпек вдома, поза домом і в умовах війни. Поради надані спеціалістами ЮНІСЕФ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, пошуково-рятувальної волонтерської асоціації «SARVA», Міністерства охорони здоров'я, Міністерства оборони України, Міністерства закордонних справ та Служби безпеки України, відомими психологами, дієтологами, консультантами та фахівцями з безпеки.

Пісня-інструкція для дітей "Крокуй до укриття"

Для здоров'я та безпеки: анімаційні мультфільми (НУМО)

Загадки на тему про мінної безпеки (UNICEF)

поради