Дистанційна робота в період карантину

УВАГА!!!! ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ!!!!5 речей про коронавірус, які потрібно знати батькам – МОН та МОЗ ...

Для батьків розроблено два гайдлайни “Карантин з користю: ідеї для батьків та дітей” і “Підтримувати й допомагати: поради батькам на час пандемії”,.

Карантин потрібен, щоб люди не захворіли одночасно, не було навантаження на лікарні, щоб убезпечити людей похилого віку. Не варто думати, що діти коронавірусом важко не хворіють, тож можна нехтувати правилами: приміром, приводити малечу разом гратися на дитячі майданчики. Люблячі онуки можуть принести вірус бабусям і дідусям. Головне завдання — знизити швидкість поширення вірусу, тож зараз варто орієнтуватися навіть не на особисту безпеку, а на те, щоб не стати ланцюжком передачі інфекції. Давайте будемо співчутливими одне до одного. Що нижча кількість вірусу, який циркулює в соціумі, то вища якість життя.

Медики нині розглядають версію, що за COVID-19 — до 5 тижнів носійства, а не 2, як вважали раніше. Тож люди можуть не мати зовнішніх симптомів, а передавати коронавірус. Оперативно це виявити нереально. Вже вірус передається в країні, тому те, що знайомий не був за кордоном, ще не свідчить, що він здоровий. Також у 4 з 5 хворих коронавірус проходить у стертій форми, тож вони можуть вважати це звичайною застудою і спокійно контактувати з іншими. Саме тому так важливо не допускати скупчення населення. Помиляються люди, які вважають: якщо в куми вірус минув у легкій формі, як застуда, то з нею можна спілкуватися — і у вас буде не гірше. Те, як протікає хвороба, залежить від багатьох умов, у тому числі саме ваших: стану організму, віку, хронічних хвороб, імунітету.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту
Розмір шрифту
Міжбуквенний інтервал
Міжстрочний інтервал
Зображення
Шрифт
Скинути налаштування