ТИЖДЕНЬ ЗНАНЬ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ

З 08.04 по 12.04 пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності .Діти усіх вікових груп отримали та закріпили достатньо знань, умінь і практичних навичок з безпеки життєдіяльності та на випадок екстремальної ситуації. Збагатили знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, правила поведінки в природі, під час пожежі, з електроприладами, гострими та ріжучими предметами, ліками, з незнайомцями та незнайомими тваринами тощо. У дітей середнього та старшого дошкільного віку є навички користування побутовими електроприладами (телевізорами, комп'ютерами, магнітофонами, прасками, чайниками, газовими плитами тощо). Всі діти знають номери телефонів пожежної частини (101), міліції (102), швидкої допомоги (103), газової служби (104); діти старшого дошкільного віку вміють користуватися ними у випадку необхідності.