Вихователь – методист
Основні дані

Професійний стаж: 23 роки

Педагогічне кредо: «Діти не майбутні особи – вони вже особи.

Діти – істоти, в душах яких відкриваємо зародок всіх думок і відчуттів».

які хвилюють нас, і підростанням цих зародків треба керувати з ніжністю».

(Януш Корчак)

Горбульська Раїса Петрівна вихователь – методист дошкільного закладу, спеціаліст вищої категорії, педагогічне звання «старший вихователь».

Працює на ниві дошкільної освіти 23 роки. Переконана в тому, що педагогічна праця, як жодна інша, потребує органічного поєднання професіоналізму та високих душевних якостей. Раїса Петрівна – це людина від бога, подиха великого доброго серця, з відкритою душею, залюблена у свою професію, у світ дітей. Володіє найсучаснішими методами виховання і навчання дітей та педагогів. Вміє створити атмосферу добра, зацікавленості, творчого пошуку, викликає в дорослій душі прагнення зрозуміти ту чи іншу життєву істину, торкнутися найтонших струн дитячих сердець. Вчить не розминатися з правдою, любити Україну й українське слово. Усі свої сили й душу віддає педагогам та дітям, тому і має серед них незаперечний авторитет.Є учасником творчої групи вихователів – методистів міста, приймає активну участь у житті дошкільного закладу та міста, за що була відзначена грамотами та подяками Департаменту освіти Вінницької міської ради. Людина неспокійної вдачі енергійна, наполеглива, цілеспрямована. Чудовий педагог, закохана в свою роботу, яка вміє й сама працювати, й інших навчати.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту