Директор КЗ "ЗДО №14 ВМР"
Основні дані

Професійний стаж: 30 років

Педагогічне кредо: «Плануй на майбутнє, аналізуй минуле, живи теперішнім, радій кожній миті життя»

Людина, яка все своє життя пов’язала з дітьми та прийшла працювати в дошкільний заклад за покликанням. Найважливішими цінностями для неї є дитина і педагог, здатний розвивати задатки, талант, здійснювати соціальний захист своїх вихованців, зберігати індивідуальність та неповторність кожної дитини. Її цілеспрямованість, творчий пошук, творче дослідження, особистий приклад, індивідуальна робот з кожним є запорукою успіху колективу. Наталя Вікторівна переконана, що саме дошкілля є тією живильною основою сонця, де вміють вчасно зігріти, вміло і достатньо підлити, щоб дитяча душа зростала щасливою, де всі стихії проходитимуть мимо, бо де любов і світло – там тепло і затишно. В закладі сформувала творчий, згуртований, креативний колектив, який любить дітей та виховує їх достойними громадянами України. Наталя Вікторівна надзвичайно творча людина, тому педагоги закладу з нетерпінням чекають на її думку, вірять їй. А за цим стоїть щоденна, постійна праця над собою. Нагороджувалась неодноразово подяками та грамотами Департаменту освіти Вінницької міської ради. Переможець конкурсу Ярмарок фахових сподівань» у номінації навчально – методичний посібник.

Налаштування доступності
Налаштування контрасту